Kontakt

Friskis&Svettis Kungsbacka

Kabelgatan 8, 434 37 Kungsbacka
Telefon reception: 0300-148 90
E-post reception: rec@fskba.se

 
Verksamhetschef

Lotta Elgbratt
Tel: 0300-148 53
E-post: lotta@fskba.se

 
    tf Verksamhetschef, Gym- & Utbildningsansvarig

Sussie Ekstorm
Tel: 0300-148 95
E-post: sussie@fskba.se
Prata med Sussie om du har frågor om  företagspass, idrottsdagar, RÖRIS eller vår Börja träna-kurs
 

 
Reception Innerstaden

Lena Andersson
Tel: 0300-148 90
E-post: lena@fskba.se
Lena Reception Innerstaden

Veronica Foughman
Tel: 0300-148 90
E-post: veronica@fskba.se
Ekonomiansvarig, Schema-ansvarig

Monica Alteborn
Tel: 0300-148 39
E-post: monica@fskba.se

     Vaktmästare & Driftansvarig

Jonatan Hansson
Tel: 0300-148 06
E-post: vaktis@fskba.se

 
Marknadsansvarig

Katarina Stenwreth
Tel: 0300-148 43
E-post: katarina@fskba.se 
    Receptionsansvarig

Anna-Lena Hultén
Tel: 0300-148 90
E-post: anna-lena@fskba.se
 
Reception  Kabelgatan

Madelene Persson
Tel: 0300-148 90
E-post: madelene@fskba.se
 
   

 Styrelsen: styrelsen@fskba.se