Kontakt

Friskis&Svettis Kungsbacka

Kabelgatan 8, 434 37 Kungsbacka
Telefon Medlemsservice: 0300-148 90
E-post Medlemsservice: rec@fskba.se

 
Verksamhetschef,  Utbildningsansvarig

Sussie Ekstorm
Tel: 0300-148 95
E-post: sussie@fskba.se
Prata med Sussie om du har frågor om företags- och föreningspass, idrottsdagar, RÖRIS eller vår Börja träna-kurs
 Sussie 1
 
Ansvarig Medlemsservice

Anna-Lena Hulthén-Ericson
Tel: 0300-148 90
E-post: anna-lena@fskba.se
Anna-Lena 1

 

 
Medlemsservice

Madelene Persson
Tel: 0300-148 90
E-post: madelene@fskba.se
Madde 1
Medlemsservice

Veronica Foughman
Tel: 0300-148 90
E-post: veronica@fskba.se
Veronica 1
Medlemsservice,
ansv. Gym Innerstaden


Lena Andersson
Tel: 0300-148 90
E-post: lena@fskba.se

 Lena
  Ekonomiansvarig, Schemaansvarig & Drift

Monica Alteborn
Tel: 0300-148 39
E-post: monica@fskba.se

 Monica 1
Marknads- & Kommunikationsansvarig

Katarina Stenwreth
Tel: 0300-148 43
E-post: katarina@fskba.se 
 Katarina 1
  Vaktmästare & Driftansvarig,
ansv. Gym Kabelgatan


Jonatan Hansson
Tel: 0300-148 06
E-post: vaktis@fskba.se
 Jonatan 1

 Styrelsen: styrelsen@fskba.se