Kontakt

Friskis&Svettis Kungsbacka

Kabelgatan 8, 434 37 Kungsbacka
Storgatan 21, 434 30 Kungsbacka
Telefon Medlemsservice: 0300-148 90
(anknytning 2 Kabelgatan, anknytning 3 Innersta'n)
E-post Medlemsservice: rec@fskba.se

 
Verksamhetschef,  Utbildningsansvarig

Sussie Ekstorm
Tel: 0300-148 95
E-post: sussie@fskba.se
Prata med Sussie om du
har frågor om företags- och
föreningspass, idrottsdagar,
RÖRIS eller vår Börja
Träna-kurs
 Sussie 1
 
Ansvarig Medlemsservice

Madelene Persson 
Tel: 0300-148 90 
E-post: 
madelene@fskba.se

Madde 1


 

 
Marknads- & Kommunikationsansvarig, Träningsansvarig

Katarina Stenwreth
Tel: 0300-148 43
E-post: katarina@fskba.se

 Katarina 1
  Ekonomiansvarig,
Schemaansvarig & Drift

Monica Alteborn
Tel: 0300-148 39
E-post: monica@fskba.se

 Monica 1
Vaktmästare

Christian Dönges
Tel: 0300-148 06
E-post: vaktis@fskba.se 
 Christian liten
  Tränings- & Gymansvarig

Daniel Jönsson 
Tel: 0300-148 59 
E-post: daniel@fskba.se
 Daniel webben 100x100

 Styrelsen: styrelsen@fskba.se