Kontakt

Friskis&Svettis Kungsbacka

Kabelgatan 8, 434 37 Kungsbacka
Telefon reception: 0300-148 90
E-post reception: rec@fskba.se

 

Verksamhetschef

Lotta Elgbratt
Tel: 0300-148 53
Mobil: 0760-44 00 64
E-post: lotta@fskba.se
Prata med Lotta om du har frågor om företagspass och idrottsdagar
 
    Reception  Kabelgatan

Madelene Persson
Tel: 0300-148 90
E-post: madelene@fskba.se
 
 
 
Reception  Innerstaden

Joel Nilsson
Tel: 0300-148 90
E-post: joel@fskba.se
Reception  Innerstaden

Veronica Foughman
Tel: 0300-148 90
E-post: veronica@fskba.se
Ekonomiansvarig, Schema & Drift

Monica Alteborn
Tel: 0300-148 39
E-post: monica@fskba.se

     Vaktmästare

Jonatan Hansson
Tel: 0300-148 06
E-post: vaktis@fskba.se

 
Marknadsansvarig

Katarina Stenwreth
Tel: 0300-148 43
E-post: katarina@fskba.se 
    Gymansvarig

Sussie Ekstorm
Tel: 0300-148 95
E-post: sussie@fskba.se
Prata med Sussie om du har frågor om RÖRIS eller vår Börja träna-kurs
 
Receptionsansvarig

Anna-Lena Hultén
Tel: 0300-148 90
E-post: anna-lena@fskba.se
       

 Styrelsen: styrelsen@fskba.se